Ponad 100 000 wyświetleń przy 1,5 tys. followersów? Co się tak niesie? Nie uwierzycie! (wideo)

Podziel się tym!

Na moim Insta padł nowy rekord wyświetleń. Rolka z meczu z Koroną właśnie zanotowała ponad 100 000 wyświetleń! To wszystko przy ok. 1,5 followersów mojego profilu. To wszystko w ciągu kilku dni od publikacji!

Ledwie wczoraj informowałem o tym, jak dobrze poniosły się moje materiały na świeżo założonym koncie na TikToku, a już dziś mogę napisać, że te niesamowite wyniki z TikToka zostały właśnie przebite na Instagramie! 105 000 wyświetleń rolki z obrazkami z widzewskich trybun! Wydawałoby się, że takie liczby są nieosiągalne dla takich profili, jak mój (mam na Insta jedynie 65 dodanych postów i niecałe półtora tysiąca obserwujących), jednak okazuje się, że czasem udaje się przebić przez mur algorytmów i ograniczeń! Warto zaznaczyć, że barierę 100 000 wyświetleń jednego materiału już jakiś czas temu przebiłem na YouTube, ale tam dokonane było to olbrzymim nakładem pracy (niemal 1000 filmów, ponad 7 lat istnienia kanału). Cieszę się, że moje materiały notują tak dobre liczby wyświetleń. Mam satysfakcję, że od wielu lat dzięki moim kadrom widzewski klimat trybun niesie się bardzo daleko.

Jeśli lubicie to oglądać, jeśli uważacie, że ta robota jest wartościowa dla Was, dla Widzewa, to możecie zrobić tak, by mój kanał uzyskał realne wsparcie. Każdy z Was może zostać Patronem kanału wspierając go choćby symboliczną dychą. Jest to informacja dla mnie, że chcecie bym wciąż posyłał w świat obrazki z widzewskich trybun.

Zostań Patronem kanału tutaj: https://patronite.pl/panjakubnadaje

Obecnie wspierają tę robotę 43 osoby.

A poniżej zerknijcie, jak rolka uzyskała tak kosmiczny wynik!

https://www.instagram.com/p/C5Vng-5ojxs

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.