TOP 5 #KlimatTrybun 2022! Zobacz to! (wideo)

Podziel się tym!

Te 5 odcinków zanotowało w sumie blisko 160 000 wyświetleń. Jest to olbrzymia liczba i takimi wynikami oglądalności materiału z dnia meczowego nie może pochwalić się żadna klubowa telewizja w Ekstraklasie. Siła “Klimatu Trybun” jest olbrzymia – kawał kibicowskiej Polski ogląda materiały z Widzewem w roli głównej i spogląda na naszą społeczność przez obiektywy Pan Jakub Nadaje TV!

W kończącym się roku powstało 18 odcinków Klimatu Trybun i co najważniejsze, część z nich to odcinki ze spotkań w Ekstraklasie, czyli to, na co wszyscy cholernie mocno czekaliśmy. Odcinki ekstraklasowe powstawały przy Waszym wsparciu przez platformę Patronite, co mnie bardzo cieszy, bo to znaczy, że są konkretne osoby, które cenią tę robotę i chcą ją wspierać. To dla mnie dodatkowa motywacja, bardzo potrzebna choćby z tego względu, że praca nad odcinkami jest bardzo wymagająca. Każdy ze wspierających znajdzie się w napisach końcowych moich materiałów na YouTube oraz w zakładce na stronie w tym miejscu: http://panjakubnadaje.pl/wspierajacy/

Dołączyć do wspierających można pod tym linkiem: https://patronite.pl/panjakubnadaje/description

No dobra, przejdźmy do rzeczy. Poniżej zestawienie odcinków, które uzyskały w tym roku największą liczbę wyświetleń. Zaczynamy od miejsca piątego. W zestawieniu liczby, które są aktualne na dzień 28.12.2022.

Miejsce nr 5:

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź

Wyświetlenia: 21 486

Łapy w górę: 694

Komentarze: 108

Najpopularniejszy komentarz: “Fajnie było Was znowu zobaczyć w Białymstoku, do zobaczenia w Łodzi!”

Miejsce nr 4:

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin

Wyświetlenia: 24 643

Łapy w górę: 844

Komentarze: 152

Najpopularniejszy komentarz: “Dziękuję NACZELNEMU za siły za każdy mecz za to że wsiadam w auto i pokonuje te 220km w jedną stronę i jestem tu od 53 lat… Jest zwycięstwo i z radością w drogę..do zobaczenia w piątek Pozdrawiam wszystkich kibiców WIDZEWA…RTS w sercu na zawsze….”

Miejsce nr 3:

Widzew Łódź – Wisła Płock

Wyświetlenia: 28 924

Łapy w górę: 1066

Komentarze: 187

Najpopularniejszy komentarz: “Od Waszej wizyty w Szczecinie na Pogoni oglądam regularnie. Naprawdę kawał dobrej roboty, muzyka, montaż, zdjęcia, rozmowy, oczekiwania, typowanie, no i przede wszystkim ukazanie całego klimatu z perspektywy każdego z Was. Uszanowanko Panie Jakubie. Będę wyczekiwał materiału z delegacją, ze Szczecina. Pozdrawiam!”

Miejsce nr 2:

Widzew Łódź – Podbeskidzie (awans Widzewa do Ekstraklasy)

Wyświetlenia: 40322

Łapy w górę: 1163

Komentarze: 161

Najpopularniejszy komentarz: “gratulacje od kibica gornika zabrze z westfalia pozdrawiam serdecznie wszystkich normalnych kibicow”

Miejsce nr 1:

Górnik Zabrze – Widzew Łódź

Wyświetlenia: 43380

Łapy w górę: 919

Komentarze: 116

Najpopularniejszy komentarz: “Jako kibic Górnika muszę powiedzieć że zajebista robota z tymi kulisami, i podoba mi się to,że naszą oprawę i doping( w tym bluzgi) też pokazujesz. Świetna robota fajnie się to ogląda. PS jak na Widzew przystało dobrą bandą przyjechali, i było was słychać.”

Dzięki, że oglądacie i wspieracie mój kanał! Widzimy się za miesiąc w Sercu Łodzi!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.