TOP 3: najbardziej niszowe odcinki “Klimatu Trybun” w 2019 roku! (wideo)

Podziel się tym!

Mieliście już okazję zapoznać się z najchętniej oglądanymi odcinkami “Klimatu Trybun” w 2019 roku. Przed Wami zestawienie najbardziej niszowych odcinków serii. W zestawieniu znalazły się naprawdę świetne odcinki, które obejrzało najmniej osób.

Zwykle mniejsza liczba wyświetleń związana jest z rozczarowującym wynikiem meczu lub z faktem, że materiał dotyczy absolutnie niszowych wydarzeń sportowych, takich jak na przykład wyjazdowe spotkanie rezerw. Niemniej jednak, każdy z odcinków zestawienia jest wart obejrzenia, a ten, który znalazł się na miejscu pierwszym to prawdziwa perełka dla fanów turystyki stadionowej.

Miejsce 3: Klimat Trybun #23: Widzew Łódź – Garbarnia Kraków

23. odcinek Klimatu Trybun to wyjątkowa odezwa kibiców do piłkarzy. “Grajcie ambitnie i zachowujcie się na boisku godnie”, mówi jeden z kibiców. “Walczcie tak, jak walczyli zawodnicy, którzy do tej pory grali w Widzewie”, stwierdza inny. W odcinku pojawia się też znany głos i nawiązania do Widzewa lat 90-tych. Hasło przewodnie odcinka brzmi “walczysz Widzew, walczysz”. Materiał jest poruszający i jeśli go jeszcze nie widzieliście to warto nadrobić te zaległości.

Miejsce 2: Klimat Trybun #19: KKS Koluszki – Widzew II (klasa okręgowa)

Kulisy rezerw Widzewa? Czemu nie! Na taki pomysł wpadłem na początku sezonu i efekt w postaci choćby filmu z meczu z beniaminkiem – koluszkowską “Keksą” jest świetny! Niesamowity klimat samego spotkania (“kiełbaski z grilla, kaszaneczka”), występ Mihaljevicia, grad goli, widzewskie grafy w mieście, rozmowy z miejscowymi. To była wielka przyjemność gościć w Koluszkach. Myślę, że przyjemnością będzie też dla każdego zobaczyć ten odcinek. Co ciekawe, byliśmy tego dnia jedynymi mediami obecnymi na meczu. Gdyby nie nasz materiał to ten mecz byłby zapomnianym i nieznanym szerszemu gronu odbiorców wydarzeniem. Byłaby to moim zdaniem spora strata, zresztą, oceńcie sami oglądając odcinek.

Miejsce 1: Klimat Trybun #21: Sokół Popów – Widzew II Łódź (puchar)

Najbardziej niszowym odcinkiem 2019 roku jest “Klimat Trybun” z pucharowego meczu rezerw w Popowie Głowieńskim! Ten odcinek znajduje się w moim prywatnym zestawieniu 3 najlepszych odcinków roku. Klimacik boiska zlokalizowanego w polu kukurydzy, nietypowe szatnie i piękne warunki atmosferyczne – słoneczna letnia pogoda ustępuje miejsca burzy z piorunami. Gra w strugach deszczu i uciekający przed burzą piłkarze szukający schronienia w “szatni” to obrazki, które na długo pozostają w głowie. Koniecznie zobaczcie ten materiał, bo jeden z najlepszych okołomeczowych materiałów, jakie widziałem w tym roku. Tym fajniej, że miałem go przyjemność stworzyć. 😉

Poniżej możecie zobaczyć TOP 3 najchętniej oglądanych odcinków “Klimatu Trybun” w 2019 roku:

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.