TOP odcinki Klimatu Trybun w 2019 roku: miejsca 1-3 (wideo)

Podziel się tym!

Które trzy odcinki “Klimatu Trybun” były najchętniej oglądanymi w 2019 roku? Oto odpowiedź!

Miejsce 3: Klimat Trybun #24: Widzew Łódź – Śląsk Wrocław

Na miejscu numer 3 “Zemsta Robaka”, czyli pucharowy odcinek ze Śląskiem! Intro z oprawą “Przekażcie ekstraklasie, że mamy się dobrze”, genialny podkład muzyczny (“I killed it, it’s murder, go crazy ber-zer-ker!”), niesamowite reakcje trybun, zabawa i doping, które tylko wzmacniają bardzo trafne hasło z oprawy. Ten odcinek to jazda bez trzymanki. Mecz pucharowy z klubem, który w tamtym momencie był niepokonanym liderem ekstraklasy pokazał, jaki wielki jest widzewski głód piłki na najwyższym poziomie. W samym odcinku zrezygnowałem z rozmów z kibicami, więc macie tu samo mięsko – widzewski klimat, a na koniec wypowiedź bohatera dnia Marcina Robaka, który mówi o klimacie trybun podczas spotkania. Miłego oglądania!

Miejsce 2: Klimat Trybun #15: Widzew Łódź – Elana Toruń

Ten materiał to podróż, która zabiera widza do Torunia, Londynu i Łodzi. Gdybym osobiście miał wybrać najciekawszy odcinek roku to najprawdopodobniej wybrałbym właśnie odcinek z Elaną. Odcinek otwiera mocny montaż przypominający wydarzenia z poprzedniej rundy, a konkretnie z wyjazdu do Torunia i przyklepania sztamy. Później jest zaskoczenie, bo przenosimy się do Londynu, widzimy zabawę kibiców West Ham, poznajemy Maćka i Steve’a, którzy właśnie lecą do Łodzi na mecz przyjaźni. Ta historia opowiada się sama, widzimy szal, który wiele lat czekał na powrót do Łodzi i czujemy jak wspaniałą odskocznią od codziennego życia jest kibicowanie. Ludzie pokonują setki kilometrów w poszukiwaniu meczowych emocji, a po ostatnim gwizdku czeka ich powrót do rzeczywistości. Zobaczcie ten materiał jeszcze raz.

Miejsce 1: Klimat Trybun #28: Widzew Łódź – Legia Warszawa

Nie mogło być inaczej. Najchętniej oglądanym odcinkiem roku jest odcinek z naszym arcyrywalem – Legią Warszawa! Mecz przegrany, ale tylko na murawie, bo tak naprawdę tym meczem Widzew wygrał wiele. Cała Polska przypomniała sobie o emocjach związanych z piłkarskim klasykiem. Media były zachwycone otoczką wokół spotkania i atmosferą dnia meczowego, którą miałem szczęście wraz z Natalią rejestrować, by pokazać ją w najbardziej naładowanym emocjami i kibicowskim szaleństwem odcinku roku! Odcinek otwiera mocne intro z kadrami z oprawy “Highway to hell”, a tekst kawałka, który do tej oprawy wyszukałem brzmi “We show up in the party” (tłum. “wbijamy na tę imprę”). Oprawa wraca też w montażu w 5 minucie i 4 sekundzie i ten fragment to chyba najlepszy montaż oprawy, jaki w tym roku można zobaczyć i nie piszę tu tylko o filmikach widzewskich, ale też filmach z sieci z całego świata. Serio! To jest prawdziwe PIEKŁO! Nic dziwnego, że odcinek w całości trafił na najpopularniejszą na świecie kibicowską stronę ultras-tifo.net. Oglądając odcinek zwróćcie uwagę na szalone reakcje trybun na bramki Widzewa i najlepsze Brondby na nowym stadionie!

Podsumowanie

Zestawienie TOP 10 odcinków “Klimatu Trybun” doskonale podsumowuje ten rok spędzony w Sercu Łodzi. W samej rundzie jesiennej powstało 14 (czternaście!) odcinków serii. Każdy z nich wymagał kilku godzin filmowania z kilku kamer i od 15 do 20 godzin montażu. Jednocześnie dostarczane były na kanał filmiki z dopingu i sporo różnych materiałów wideo i materiałów graficznych.

Dziękuję Wam, że śledzicie naszą działalność, posyłacie dalej filmy, wpisy i wspieracie dobrym słowem. Do zobaczenia na trybunach w Nowym Roku! Życzymy Wam świetnego roku spędzonego z Widzewem i z materiałami naszej dwuosobowej ekipy.

Pozostałe części zestawienia TOP 10:

Miejsca 4-6
Miejsca 7-10
Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.