Nic lepszego dziś nie zobaczycie – montaż z meczu Widzew – Korona! (wideo)

Podziel się tym!

Takie montaże nie powstają przy żadnym innym klubie w Polsce. Nie powstają, bo ja chodzę na Widzew!😉 4 godziny nagrywania, wiele godzin montażu. Jaki jest efekt? MOCNY.🤯

W tym 90-sekundowym klipie zmieściłem kilkadziesiąt energetycznych kadrów filmowych dorzucając do nich trochę zdjęć złapanych podczas meczu, jest też muza i skrawki dopingu! Premiera materiału wiąże się ze startem mojego konta na TikToku, gdzie wszystkich Was serdecznie zapraszam. Klip wrzuciłem też do Reelsów na Insta, znajdziecie też go na moim kanale YouTube, gdzie określiłem go jako “Klimat Trybun .RAR” – upakowany montaż z dnia meczowego, który można oglądać 1000 razy i się to nie nudzi.

Bezpośrednio po meczu na mój kanał YouTube wpadły filmiki z dopingiem i reakcjami na bramki. To ponad 20 minut kontentu, a możecie być pewni, że jeszcze coś wpadnie, więc zaglądajcie!

Podoba Wam się moja robota? Możecie wspierać mój kanał na Patro! Obecnie kanał ma 42 Patronów. Serdeczne dzięki dla każdego, kto zdecydował się wspierać!

LINK do wsparcia: https://patronite.pl/panjakubnadaje

No dobra, a teraz do rzeczy.

Zobaczcie mega moncą rolkę z dnia meczowego na Insta:

https://www.instagram.com/reel/C5Qy4hlI2l9/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Zerknijcie na ten materiał na YT i nie zapomnijcie zostawić komentarz:

Klikajcie tu, by zaobserwować mnie na TikToku:

https://www.tiktok.com/@pan.jakub.nadaje/video/7353274769388637473?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7276942162754127392

Zobaczcie też reakcje na bramki!

Pierwsza:

Druga:

Trzecia:

Dzięki, że oglądacie. Pozdro!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.