Kilka dni temu założyłem konto na TikToku. Efekt? Szok! Więcej wyświetleń od…

Podziel się tym!

W poniedziałek założyłem konto na TikToku. Wrzuciłem filmik. Po kilku dniach patrzę w statystyki, a w nich szokujące liczby.

Moje konto zostało już zaobserwowane przez ponad 1000 osób, wśród których najwięcej jest kibiców Widzewa, ale zdarzają się też kibice Legii, Pogoni Szczecin, Śląska Wrocław i innych drużyn.

Trzy dodane przeze mnie filmiki z meczu z Koroną mają już ponad 100 000 wyświetleń, a jeden z nich osiągnął 72 tysiące wyświetleń. To absurdalnie wysoki wynik, wyższy od najchętniej wyświetlanych w ostatnim tygodniu materiałów na TikToku klubowych profili drużyn ekstraklasy. Wynik jest tym bardziej szokujący, że profile klubów obserwuje często 100, 200 tysięcy osób, a mój świeży profil ma trochę ponad 1000 followersów. Dla przykładu – najlepszy materiał Legii Warszawa z zeszłego tygodnia zanotował 64 tysiące wyświetleń, czyli liczba wyświetleń odpowiada 1/3 liczby followersów. W przypadku mojego filmu liczba wyświetleń jest ponad 70-krotnie wyższa od liczby osób obserwujących mój profil. Dobrze niosły się też w tym czasie materiały Pogoni Szczecin. Najlepszy z nich ze zwycięskiego meczu z Cracovią uzyskał 64 tysiące wyświetleń, a drugi w kolejności filmik z awansu do finału Pucharu Polski uzyskał 59 tysięcy wyświetleń. Zerknijcie na tabelę najlepszych treści ostatniego tygodnia na przykładowych profilach:

Poza bardzo wysoką liczbą wyświetleń, pierwsze filmiki na moim TikToku zebrały sporo pozytywnych komentarzy, także od kibiców drużyn nie sympatyzujących z Widzewem. Zresztą zerknijcie na ten kom kibicki Legii:

Na koniec pozostaje mi zaprosić Was do obserwowania mojego profilu na TikToku:

www.tiktok.com/@pan.jakub.nadaje

https://www.tiktok.com/@pan.jakub.nadaje/video/7353557557836909857

Jeśli lubicie oglądać moje materiały, to możecie wesprzeć tę robotę tu:

https://bit.ly/3qhlJK7

Dzięki!

Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.